Biznes

 • Koło Naukowe e-Biznesu

  Koło zajmuje się pogłębianiem wiedzy na temat zastosowań informatyki w biznesie, prowadzeniem własnych badań naukowych

 • Koło Naukowe Elektronicznego Biznesu

  Koło Naukowe Elektronicznego Biznesu to grupa studentów i absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego, którzy chcą rozwijać się w szeroko pojętej dziedzinie e-biznesu. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy widzą w studiach coś więcej niż zdobywanie tytułów. Zajmujemy się wieloma dziedzinami, takimi jak SEO, marketing internetowy i e-commerce. Dzięki współpracy z trójmiejskimi przedsiębiorcami mamy szansę realizować swoje pasje oraz zwiększać indywidualną konkurencyjność na rynku pracy. Wspólnie organizujemy warsztaty, konferencje i szkolenia.

 • Koło Naukowe Przedsiębiorczości START-UP

  KN Przedsiębiorczości START-UP to inicjatywa założona w celu poszerzania umiejętności typowych dla przyszłego przedsiębiorcy i poznanie świata biznesu.

 • Studencki Klub Biznesu

  Koło Naukowe Studencki Klub Biznesu to organizacja działająca w ramach Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego tworzona przez studentów dla studentów. Jednoczy ich wspólna pasja, jaką jest biznes, przedsiębiorczość i możliwości, jakie oferuje młodym, ambitnym ludziom dzisiejszy świat. Starają się możliwie jak najpełniej wykorzystać czas, jakim jest okres studiów rozwijając siebie poprzez edukację, kontakty z innymi oraz rozrywkę. Podstawą działalności jest praca naukowa polegająca na propagowaniu pozytywnych wartości oraz doskonalenia w praktykach biznesowych.

 • WSB CODE & StartUp

  Koło powstało, aby poszerzać wiedzę i umiejętności studentów w zakresie wiedzy programistycznej, informatycznej oraz biznesowej - starupowej m.in. poprzez rozwijanie współpracy z przedsiębiorstwami branży IT, a także z trójmiejskimi instytucjami zajmujacymi się tematyką startup oraz trójmiejskimi startupami.